Přihlášené posádky - 2017

                STÁT                              NÁZEV TÝMU                                         KATEGORIE

  1.  WYOMING                        Vrahovická sací jednotka WOMEN            ŽENY
  2.  MADAGASKAR                 Mokrý Banditi                                           MIX
  3.  SEYCHELY                       žijuSVŠE                                                 FIRMY
  4.  HONG KONG                    Energy Financial Group                             OPEN                                       
  5.  PAKISTÁN                         Do Počtu                                                 MIX
  6.  AUSTRIA                           Vienna Police Dragons                              OPEN
  7.  MEXICO                            Vodácký klub Kvasice z.s.                         MIX
  8.  TATARSTÁN                       Tatarstán                                                 MIX  
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posádky - 2016

 

1.     ARIZONA        MANÍCI                   FUN KLASIK

2.    PAKISTAN       DO POČTU             FUN KLASIK
3.    ČÍNA               DRAVÉ SANĚ          ŽENY

4.    ŠVÝCARSKO  LAUFEN CZ            FIRMY

5.    MEXIKO          VODÁCKÝ KLUB KVASICE  FUN KLASIK

6.    BHÚTÁN         SUS JMK                 FIRMY

7.    NOVÝ ZÉLAND DRAČIČÁCI          FUN KLASIK 

8.    TASMÁNIE      PERUN HLUBOKÁ FUN KLASIK

9.     ŘECKO          VRAHOVICKÁ SACÍ JEDNOTKA (VSJ) FUN KLASIK

10.   Transylvánie/Rumunsko     MOKRÝ BANDITI    FUN KLASIK

11.                          "ANO" Znojmo          FUN KLASIK        

12.   QATAR           POBŘEŽNÍ HLÍDKA FUN KLASIK

13.   ŠVÉDSKO      EINHERJOVÉ          FUN KLASIK

14.   IRSKO            KaBrňáci                   FUN KLASIK

15.   JAPONSKO    TAMURA                  FIRMY

16.   FINSKO    DRAČÍ LOKOMOTIVA   FUN KLASIK 

17.   FRANCIE        Black and White Company  FUN KLASIK

18.   BRAZILIE      Neptún klub Piešťany FUN KLASIK

19..  JAMAIKA       OBEC CHVALOVICE  FUN KLASIK

20.    VIETNAM        Škodováci                   FUN SPORT

21.   VELIKONOČNÍ OSTROVY  Jizerský Drak   FUN SPORT

22.   HONG KONG   ENERGY FINANCIAL GROUP   FUN SPORT

23.    RAKOUSKO   Vienna Police Dragons   FUN SPORT

24.   ŘÍM             Dračia légia Trenčín   FUN SPORT

25.   USA            Knights Girls Znojmo   ŽENY

26.   GRÓNSKO  Dračí Jezdci České Velenice FUN SPORT

27.   TATARSTÁN   Oranžový Expres         FUN KLASIK

28.                    NEVOGA                    FIRMY

29.   People's Republic of China   SPEED DRAGON   FUN KLASIK 

30.   Pobřeží slonoviny     Draci z Pryglu              FUN KLASIK

31.   Republika Lakota   Zelení Baroni     FUN KLASIK

32.   KENYA   Brněnské prdelky    FUN KLASIK

33.   CUBA   Lapači vzduchu        FUN KLASIK

34.   KANADA  KANADA              FUN KLASIK

35.                TASANDA             FUN KLASIK

 

ŠKOLNÍ TÝMY:

1.   ZŠ Kravsko, Kravsko 1                      I.stupeň

2.   ZŠ Kravsko, Kravsko 2                       I.stupeň

3.   ZŠ Kravsko, Kravsko 3                       I.stupeň

4.   ZŠ Kravsko, Řízek Army                     II.stupeň

5.   ZŠ Kravsko, Mistři                               II.stupeň

6.   ZŠ a MŠ Vrbovec  Hadi z Vrbovce     II.stupeň

7.   ZŠ a MŠ Vrbovec   Kaštani z Vrbovce II.stupeň 

8.   ZŠ Božice   Perníci                              II.stupeň

9.   ZŠ Božice   Jihlavanka                        II.stupeň

10. ZŠ a MŠ Pražská Aligátoři - 5.A          I.stupeň

11. ZŠ a MŠ  Jaroslavice                          II.stupeň

12. ZŠ a MŠ Pražská   Dráčata 4. A       I.stupeň

13. ZŠ a MŠ Pražská  Vláďova večeře    II.stupeň

14. ZŠ a MŠ Pražská  Muzikanti ze 4. C  I.stupeň

15. ZŠ a MŠ Pražská  Dragons              II.stupeň

16. GPOA Znojmo   GPOA                   Středoškolský pohár

17. ZŠ a MŠ Pražská  Piráti z Pražské     II.stupeň

18.  ZŠ a MŠ Tasovice Tasanda 6          II.stupeň 

19.  ZŠ a MŠ Tasovice Tasanda 7          II.stupeň

20.  ZŠ a MŠ Tasovice Tasanda 8          II.stupeň

21.  ZŠ a MŠ Tasovice Tasanda 9          II.stupeň

22.   ZŠ a MŠ Tasovice  Tasanda mix      II.stupeň

23.   MŠ Dělnická Jablíčková a Berušková třída Mateřská Školka 

24.   ZŠ a MŠ Pražská   Sovičky z 1.C     I.stupeň

25.   ZŠ a MŠ Pražská      Draci ze 4.B    I.stupeň

26.   ZŠ náměstí Republiky   Tornádo    II.stupeň

27.   ZŠ náměstí Republiky   Tajfun       II.stupeň

28.   ZŠ a MŠ Pražská      Poslední        II.stupeň

29.   ZŠ a MŠ Pražská   Baďurarmy       II.stupeň

30.   ZŠ MIKULOVICE   ZŠ Mikulovice    II.stupeň

31.   ZŠ Mládeže Bombarďáci z Mládežky  II.stupeň

32.   ZŠ a MŠ Jevišovice   Sumci         II.stupeň

33.  Gymnázium Dr. Karla Polesného  Gympl team  Středoškolský pohár 

34.   SOU SOŠ SČMSD Znojmo   Přímka   Středoškolský pohár